WhatsApp
Telefon
Hakkımızda

Hakkımızda

Ege Octopus İzmir Dalış Merkezi

Biz EGE OCTOPUS İDM üyeleri olarak, bu zengin kültür mirası ve sualtı yaşamının güzelliklerle dolu dünyasını sizlere tanıştırmayı amaçlamaktayız. Yüce Önderimiz Atatürk' ün "Ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklı olanını severim" özdeyişini uygulamak ve uygulatmak için disiplinli çalışmamızla sizlere hizmet vermekteyiz. 

Ege Octopus İzmir Dalış Merkezi 2007 yılında İzmir Karaburun’nun Sualtı güzelliklerini tanımak ve tanıtmak amaçlarıyla faaliyetlerine başladı. Bu özelliğiyle Karaburun ‘nun ilk dalış merkezidir. İlk kuruluşunun klüp olmasından kaynaklı İzmir’ de ve  Karaburun’da bir çok sosyal  faaliyette tek başında görev almıştır. Kurulduğu ilk günden beri amatör ruh ve profesyonel hizmeti kendine anlayış olarak benimsemiştir. İlerleyen yıllarda bu gelişme İzmir Karşıyaka’da bir dalış malzeme ekipman satış mağazası  ve Karaburun’da uygulama alanı Lojistiği ile müşterilerine en iyi hizmet vermek için gelişimini sürdürmektedir.

Ege Octopus İzmir Dalış Merkezi , İzmir Karaburun’da profesyonel hizmetle dalış eğitimleri verir. Yaz kış her seviyedeki dalgıçlara uygun dalış noktalarında güvenli bot ve kıyı dalışları yapmaktadır. Batık, Gece, Derin, Mağara dalışları, sportif dalışların ve deneme dalışlarının tek adresidir. Tesis de ekipman, konaklama ve kafesiyle gelişmiş lojistik hizmeti verilmektedir.

2004 yılından günümüze kadar TSSF (Türkiye Sualtı Sporları Federsyonu) görev aldım. Bu görevlerden en çok gurur duyduğum  TSSF’ nin  Dalış Merkezleri  İzmir Bölge Temciliğini bir dönem yapmamdır. Şu an yine Federasyonumuzun 2 yıldız Eğitmenliğini ve  17 uzmanlık eğitmenliği ,Rehber ,Profesyonel Balıkadam ve PADI AOWD instructor , Acil İlk Müdahale  EFR Eğitmeni , SSI   AOWD İnst. Ve NASDS AOWD Eğitmenliklerim mevcuttur.

Gelin, siz de sualtı dünyamıza katılın. Özgürlüğü, huzuru, heyecanı, eğlenceyi, arkadaşlarımızla, aynı anda yeniden keşfedin. 

Siz de Ege Octopus İzmir  Dalış kurslarıyla yanı başınızdaki bu güzellikleri yerinde görmek istemez misiniz? O halde bize katılın, dalış eğitiminizi tamamlayarak yepyeni bir dünyayla tanışın.  Sizde büyülü bir dünyanın kapılarını aralamak için İzmir’in incisi Karaburun’da Ege Octopus İzmir Dalış Merkezi ‘ni ziyaret edin.