+11
°
C
H: +11°
L: +
Karaburun
Pazartesi, 12 Şubat
7 Günlük Hava Tahmini
Sa Ça Pe Cu Ct Pz
+14° +14° +14° +12° +12° +10°
+ +11° + + + +

YENİ BİR MACERA, DENEME İÇİN HAZIRMISIN??

Tüplü Dalışı deneyin! Bu,yeni arkadaşlar edinmek ve Benzersiz bir Dünyayı tanımak için şans. Tüplü Dalış Düşündüğünüzden çok daha kolaydır !

Yeni bir dünyaya dalmak için hazır olun !

Gerçekten su altında ilk Denetiminizde sizin tamamen güvenebileceğiniz bir rehbere ihtiyacınız olacaktır. İyi eğitimli SSI Dalış Lideri size bilmeniz gereken her şeyi öğretecek .

Eminiz - bu deneyimi bir kere Yaşadıktan sonra birdaha vazgeçemiyeceksiniz! Daha sonra , Sertifikalı bir dalgıç olmak için maceraya devam . Sizin için Try Scuba Tüplü Dalışa ilk adım olacaktır . Izleyen altı ay içinde Open Water Diver sertifikasına ulaşmak için Kredi olarak kabul edilecektir .

İRTİFA DALIŞI

İrtifa Dalışı programı , size güvenli bir şekilde daha yüksek bir irtifada dalış planlamak için gereken her şeyi öğretir.

BOT DALIŞI

Tekneler size kıyıdan açıkta muhteşem dalış noktaları keşfetmek için fırsat sağlar. Bu program tekne dalışı için gereken ek bilgileri kapsar ve gerekli teknikleri, teknelerin tüm boyutları ve türleriyle doğru dalmayı Öğretir

DERİN DALIŞ

Daha heyecan verici ve ilginç dalış canlıların çoğu derin sularda bulunurlar. Uygun eğitim almadan, bu tür dalışı riske sokabilirsiniz. Derin Dalış programı bilgi, beceri, ve güvenli ve konforlu bir dalış yapmak için gereken deneyimi sağlayacaktır.Büyük maviyi keşfedin!

 


 

SUALTI FOTOĞRAFÇILIĞI

Başarılı bir sualtı fotoğrafçısı olmak için bilmeniz gereken her şeyi bu kursta öğrenin! Dijital Sualtı Fotoğrafçılığı Fotoğraf makinası aksesuarları ile kamera sistemi optimize etmek için size uygun fotoğrafçılık tekniklerini öğretecek.

 

DALICI STRESS & KURTARMA

Beklenmedik acil durumlara hazırlıklı olun.Diver Stress & Rescue programı, kaza önleme ve ortaya çıkabilecek stresili durumlarla başa Çıkabilmeyi size öğretecektir. Siz, yüzey ve sualtı sorunları çözebileceksiniz.

KURU ELBİSE KULLANIMI

Kuru elbise kullanmanın temellerini öğrenerek dalışın yıl boyunca aktivisiti olun.Kuru Elbise Kullanımı programı nasıl bir kuru elbise seçmek ve doğru kullanmak için size yardımcı olacaktir. Konforlu bir sualtı, uygun yalıtım ve koruma sizin güvenliğiniz için önemlidir.

 


 

EAN NITROX

Siz artık güvenli ve daha uzun dalış süreleri arasında bir seçim yapmak ve SSİ'nın en popüler özel programına katılarak Zenginleştirilmiş Hava Nitrox hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz. Bu program aynı zamanda Teknik Dalış yapmak için bir ön koşuldur.

EKİPMAN BAKIMI

Toplam Dalış Sisteminde Ekipmanınız sualtında güvenmek zorunda. oldugunuz bir dost gibidir. Siz, ekipmanınızın bakımını ve nasıl düzgün saklamak gerektiğini öğreneceksiniz.

 

NAVIGATION

Güvenli ve kendine güvenen bir dalgıç olmak için, navigasyonu iyibilmek ve geliştirmek önemlidir. Bir pusula ile gezinmek için önce nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz, ve doğal navigasyon becerileri, kazanacaksınız. gezinmek yol bulmak, uygulamak ve geri çıkış noktasına ulaşmanın rahatlığını yaşayacaksını.

 


 

GECE & SINIRLI GÖRÜŞ

Gündüz veya gece olsun, sınırlı görüşte dalış. bir macera olabilir.Görünürlük sınırlı olduğu için riskli olması anlamına gelmez. Bu program, gece, macera ve keşif için planlama ve bilgi ile doludur.

 

 

MÜKEMMEL YÜZERLİK

Mükemmel yüzerlik kontrolüsadece uygun eğitim ile mümkün olabilir.Mükemmel Yüzerlik programı yüzme konumunu iyileştirmek ve daha az hava tüketimi becerisi kazandıracaktır.Buna ek olarak, uygun yüzerlik kontrolü, çevre koruma için iyi bir beceridir.

KÖPEK BALIĞI DALIŞ

Köpekbalıkları her zaman insanlığı büyüledi . Bu program kurgudan ayırmak ve bu büyüleyici yaratıklar hakkında gerçeği öğrenmek için yardımcı olacaktır. Ayrıca doğru tepki vermeyi öğreneceksiniz.

 

 


 

BATIK DALIŞI

Sizi Çok Heyecanlı dalış deneyimleri bekliyor. Bu dalışlarda geçmişi keşfetmek heyecan vericidir, ancak bu konu ile ilgili bazı riskler vardır. Uygun eğitim ve bilgi ile size bütün gereken tecrübeyi edindirip bilinmeyeni keşfetmeye başlayın!

DALIŞ BİLİMİ

Fizik, Fizyoloji, Dekompresyon teorisi, Su Çevre ve Dalış Ekipmanları Dalış detaylarını Öğrenmek ya da Dalış Profesyoneli kalmayı planlıyorsanız - Dalış programı Bilimne ihtiyaç vardır!.

 

ARAMA & KURTARMA

Yolunu kaybetmiş bir gemi batımıs ve içerisinde altın var olsun, kayıp nesneleri aramak için çok faydalı .Arama ve Kurtarma programı, çeşitli koşullarda, nesneleri kaldırmak için uygun teknikler kullanılmak üzere size farklı arama Teknikleri öğretecektir.